Mācības komunikācijas prasmju uzlabošanai

Vai vēlies uzlabot darbinieku komunikācijas prasmes, lai viņi mācētu izteikties skaidri, pieklājīgi un ietekmīgi?

Piesakies sarunai un noskaidro, kā Tu vari uzlabot rakstisko saziņu savā organizācijā.

Kāpēc mācīties?

Ietaupi laiku

Sazinies skaidrāk

Nopelni vairāk

Īsteno plānoto

Kad rakstām neiedarbīgi, mēs:

Vai tas šķiet pazīstami?

Šķiet, ka to visu vajadzētu mācīt skolā, taču rakstiskā saziņa vēstulēs, īsziņās, tērzētavās bieži izraisa pārpratumus, rada jaunu vēstuļu ķēdes un nepanāk vēlamo rezultātu. Tas maksā laiku un klientus.

Mana 22 gadu ilgā pieredze, palīdzot citiem veidot kvalitatīvu komunikāciju, un vairāk nekā 3000 mācību dalībnieku dažādās nozarēs ļauj ar pārliecību teikt, ka atradīšu piemērotu risinājumu tieši Tavas organizācijas vajadzībām.

Zinu, kā iegūt zināšanas par rakstisko saziņu pēc iespējas ātri un efektīvi.

Iemācīšu paskaidrot sarežģīto vienkārši un rakstīt vēstules, uz kurām atbild.

Pielāgošu Tavas organizācijas vajadzībām mācību saturu, piemērus un situāciju analīzi, kā arī valodu. Nodarbības vadu latviešu, angļu un krievu valodā.

 

0

gadi valodas un saziņas jomā

0

uzņēmumos vadītas mācības

0

kursu un mācību dalībnieku

0

novadītas mācības un kursi

Esmu palīdzējusi uzlabot komunikāciju:

Piedāvāju novadīt Tavā organizācijā mācības par to, kā:

Ko saka citi:

“Ar Aigu sadarbojos jau vairākus gadus un varu teikt tikai labāko par viņas piedāvātiem semināriem/vebināriem. Pēc semināriem/vebināriem no apmeklētājiem esmu saņēmusi pozitīvas atsauksmes, ka informācija ir noderīga, pielietojama ikdienā un darbā, tā ir mūsdienīga, lektore ir zinoša. Kā arī Aiga labprāt dalās ar informāciju, informācijas avotiem.”

Kristīne Zabe

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Liepājas nodaļas vadītāja

“Burvīga komunikācija, profesionāla saziņa, sirsnīga attieksme. Darba kolektīvs informāciju uztvēra viegli, tika atbildēts uz visiem jautājumiem. Iesaku!”

Ilona Kuzmina

SIA “ARiTeh” personāla vadītāja

“Aigas Veckalnes lekciju par jaunākajām tendencēm iedarbīgu e-vēstuļu rakstīšanā kolēģi uzņēma ar lielu sajūsmu un interesi. Esmu droša, ka ikviens no lekcijas klausītājiem aizdomājās par savu valodas lietojumu un pieeju e-vēstuļu noformējumā, kas nozīmē, ka mērķis tika sasniegts. Noteikti varu ieteikt Aigas lekcijas jebkuram korporatīvajā vidē strādājošam profesionālim! Paldies!”

Anete Igaune

AS “PrivatBank” Mārketinga un komunikācijas departamenta vadītaja

“Prasmi rakstīt noteikti ir vērts izkopt, jo tādējādi mēs kļūstam par labākiem kolēģiem, attīstām improvizācijas spējas, protam labāk komunicēt un sarežģītas lietas izteikt vienkāršāk. Rakstīšana ir viena no nākotnes TOP prasmēm.”

Kristīne Žepere

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” izglītības projektu vadītāja

“Ne vienmēr tas, ko tu iedomājies savā galvā skaisti un saprotami, tā izskatās arī rakstītā formā. Man bija tas gods sastrādāties ar Aigu un esmu patiešām gandarīta par rezultātu. Aiga manu domu lidojumu “noķēra” uzreiz un precīzi to ietērpa valodā. Apbrīnojami, ka kāds cits cilvēks var tik ātri un veiksmīgi dažu tavu vārdu uzmetumu pārvērst efektīgā stāstā un tā, ka pašam tas liekas tik ļoti “savs”. Ļoti viegla, atraisīta un patīkama komunikācija. Ceru uz sadarbību arī nākotnē.”

Inese Rēvalde

“Man ir liels prieks un patiess gods strādāt ar Aigu. Aiga ir mans mentors latviešu valodas pielietošanā. “Guru” vārda tiešākajā nozīmē. Es vienmēr iemācos, ko jaunu gan sarunās, nodarbības, gan arī sekojot Aigas darbiem šeit un arī citās platformās kā,piemēram, Instagram. Iesaku klausīties “Pieturzīmes” podkāstu ikvienam.”

Lelde Matroze

“Aiga ir lieliska lektore, kas pielāgojas auditorijas vajadzībām. Ir aizrautīga savas jomas eksperte, kas dalās ar padomiem, ieteikumiem, labajām un sliktajām praksēm. Darbnīcu par lietišķo latviešu un angļu valodu iesaku ikvienai darba vietai, kas komunicē ar trešajām pusēm. Paldies.”

Santa Krastiņa

“Paldies par iedvesmu! Un Aiga Veckalne tik tiešām ir ļoti labs mentors! Mans BIO Instagram platformā strādā pateicos Aigai. Iesaku!”

Lelde Matroze

Temati un ieteicamais ilgums:

Konsultācija būs noderīga satura autoriem, uzņēmējiem, speciālistiem un ikvienam, kurš vēlas pilnveidot valodas zināšanas un rakstītprasmi, uzlabot sociālo tīklu profilu valodu, sagatavot tekstu vai runu un saņemt individuālus ieteikumus.

Konsultācijā ir iekļautas atbildes uz Taviem jautājumiem, individuāli ieteikumi, kopīgs darbs ar tekstu vai runu, sociālo tīklu profila valodas un piemēru analīze.

Nosūtīšu Tev arī noderīgus materiālus un saites.

Ja Tev ir nepieciešama:

– palīdzība teksta vai runas izveidē;

– “Instagram” profila apraksta (bio) un ierakstu valodas analīze;

– mājaslapas tekstu analīze un padomi to veidošanā;

– iedarbīgas e-pasta sarakstes ieteikumi un knifi;

– palīdzība iedarbīgas piedāvājuma vai motivācijas vēstules sagatavošanā;

– atbildes uz dažādiem valodas jautājumiem;

– vienkāršās valodas ieteikumi;

– vieglās valodas ieteikumi.

Jā, vari pieteikties arī uz konsultāciju arī angļu valodā vai par angļu valodu.

Konsultācija ir 60 minūšu ilga. Protams, vari ieplānot vairākas konsultācijas, ja nepieciešams.

60 minūšu ilgas konsultācijas cena ir 50,00 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Samaksu var veikt ar maksājuma karti šīs lapas apakšdaļā.

Jā, protams. Maksā ar uzņēmuma karti un ieraksti komentāru, ka vēlies saņemt rēķinu, vai arī nosūti rekvizītus uz e-pastu  aiga@pieturzimes.lv.

Kā notiek sadarbība:

1. solis

Iepazīšanās saruna

2. solis

Sagatavoju piedāvājumu

3. solis

Mācību norise

4. solis

Atgriezeniskā saite

Biežāk uzdotie jautājumi:

Tas ir atkarīgs no organizācijas iespējām, vajadzībām un vēlmēm. Ja ir nepieciešamas praktiskas mācības, iesaku veltīt vismaz 3 stundas katram tematam. Mācības var īstenot divās daļās, sadalot tās divās 90 minūšu nodarbībās.

Mācību maksa ir atkarīga no to formāta un ilguma. Pēc iepazīšanās sarunas sagatavošu Tavai organizācijai pielāgotu piedāvājumu.

Mācību maksā ir ietverta iepazīšanās saruna, programmas izstrāde un pielāgošana organizācijas vajadzībām, mācības, izdales materiāli, dažādu tekstu analīze, individuāli ieteikumi un saruna pēc mācībām.

Mācības notiek gan klātienē, gan attālināti, un par parasti vienojamies iepazīšanās sarunā.

Jā, tas ir iespējams par atsevišķu samaksu.

Jā, mana lektores pieredze ASV, kā arī vadot starptautisku valodas pakalpojumu uzņēmumu Eiropā, ļauj man vadīt mācības arī angļu valodā un par angļu valodu.

Jā, tas ir iespējams. Piesakies sarunai, lai izrunātu nianses. aiga@pieturzimes.lv.

Jā, protams, var sagatavot un izsniegt šādus apliecinājumus.

Piesakies sarunai!