SIA "Pieturzīmes" Privātuma politika

Privātuma politikas mērķis

Šīs privātuma politikas mērķis ir sniegt informāciju fiziskai personai (datu subjektam) par personas datu apstrādes nolūku, apjomu un aizsardzību, ko veic SIA “Pieturzīmes” (turpmāk tekstā – “mēs”), apstrādājot datu subjekta (turpmāk tekstā – “klients”) personas datus.

Privātuma politika sniedz informāciju par to, kā mēs iegūstam, apstrādājam, uzglabājam, kopīgojam, dzēšam un aizsargājam klientu personas datus, tādējādi nodrošinot, ka klientu personas dati tiek apstrādāti likumīgi, godprātīgi un klientiem pārredzamā veidā. Politika attiecināma uz klientu personas datiem, jebkuru fiziskas personas datu apstrādi un klientiem sniegtajiem pakalpojumiem.

Mēs apstrādājam klientu personas datus saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, citiem Latvijas Republikas tiesību aktiem, kā arī Eiropas Savienības datu aizsardzības regulām.

Datu vākšana

Lai mēs varētu nodrošināt jūsu izvēlētā pakalpojuma sniegšanu, kā arī lai sniegtu tieši jums piemērotus pakalpojumu piedāvājumus, apkopojam jūsu personas datus, ko mums sniedzat brīvprātīgi, kad piesakāties mūsu pakalpojumiem, savukārt daži dati tiek iegūti automātiski saistībā ar tīmekļvietnes lietošanu.

Personas dati, ko apkopojam:

 • Informācija, ko jūs mums sniedzat brīvprātīgi, lai varam nodrošināt pakalpojumu vai saistību izpildi. Mēs apkopojam jūsu sniegtu informāciju, ja reģistrējaties, lai lejupielādētu mūsu materiālus, izvēlaties saņemt bezmaksas vai maksas resursus, reģistrējaties un piedalāties jebkurā maksas vai bezmaksas pasākumā vai mācību programmā, kas notiek klātienē vai virtuāli, pierakstāties saņemt mūsu jaunumus elektroniskā formātā.
 • Tāpat arī apkopojam jūsu sniegto informāciju, ja aizpildāt mūsu tīmekļvietnē vai sociālajos tīklos redzamās vai trešo pušu nodrošinātās reģistrācijas veidlapas, sazināties ar mums, izmantojot kontaktpersonu veidlapas, atbildot uz aptaujām, sniedzot rakstveida vai mutvārdu atsauksmes gan klātienē, gan elektroniski, piekrītat mūsu rīkoto pasākumu dalības noteikumiem, ieskaitot tādu fotogrāfiju un videomateriālu veidošanu, kuros esat redzami.
 • Šī informācija var ietvert jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, personas kodu (rēķiniem un līgumiem), adresi un citu informāciju, kā arī klātienes pasākumā veiktās fotogrāfijas, video un audioierakstus, par ko informējām pirms pasākuma un par ko saņēmām jūsu piekrišanu. Atsevišķos gadījumos tie var būt arī maksājumu dati, kas ietver uzņēmuma rekvizītus, citus maksājumu datus, kredītkartes vai debetkartes informāciju un citus finanšu datus, kas nepieciešami, lai apstrādātu jūsu maksājumu.
 • Kad lietojat mūsu tīmekļvietni, tās rīki automātiski apkopo un saglabā noteiktus datus par to, kādu pārlūkprogrammu jūs izmantojat, kāda tipa elektronisko ierīci (tālruni, datoru vai planšetdatoru), informāciju par atrašanās vietu (piemēram, valsti), valodu un operētājsistēmu. Šie dati jūs neidentificē kā konkrētu personu.
 • Mēs pieprasām tikai to informāciju, kas pamatoti nepieciešama, lai sagatavotu rēķinu par pakalpojumu, noslēgtu ar jums līgumu vai veidotu sadarbību. Mēs nepieprasīsim sniegt piekrišanu izmantot plašāka apjoma datus, nekā tas nepieciešams kā obligāts nosacījums, lai veidotu sadarbību.

Sīkdatnes (cookies) un pikseļi (pixels)

Līdzīgi kā citās komerciālajās tīmekļvietnēs arī mūsu mājaslapā tiek izmantota standarta tehnoloģija, ko dēvē par sīkdatnēm, lai apkopotu informāciju par to, kā mūsu tīmekļvietne tiek izmantota. Sīkdatnes ir neliels teksta dokuments, kas bieži vien ietver anonīmu unikālu identifikatoru. Kad apmeklējat tīmekļvietni, šīs vietnes dators prasa, lai jūsu dators atļautu saglabāt šo failu kādā cietā diska daļā, kas īpaši paredzēta sīkdatnēm. Katra vietne var nosūtīt savai pārlūkprogrammai sīkdatni, ja to atļauj pārlūkprogramma, bet (lai aizsargātu jūsu privātumu) pārlūkprogramma ļauj vietnei piekļūt tikai sīkdatnēm, ko tā jums jau ir nosūtījusi. Informācija, kas iegūta, izmantojot sīkdatnes, var ietvert apmeklējumu datumu un laiku, aplūkotās sadaļas, tīmekļvietnē pavadīto laiku un vietnes, kas tika apmeklētas tieši pirms un pēc mūsu tīmekļvietnes, kā arī jūsu IP adresi.

Mēs paturam tiesības izmantot sīkdatņu tehnoloģiskos ekvivalentus, tostarp sociālo mediju pikseļus atbilstoši dažādu sociālo mediju vietņu politikām. Šie pikseļi ļauj sociālo tīklu vietnēm redzēt, ka apmeklētājs ir apskatījis mūsu tīmekļvietni, lai pielāgotu reklāmas ziņojumus, ko lietotāji redz, apmeklējot sociālo tīklu vietni.

Trešās puses arī var automātiski ievākt jūsu datus. Dažus mūsu tīmekļvietnē iestrādātos rīkus nodrošina trešās puses. Piemēram, e-pastu mārketinga rīki, lai varat saņemt mūsu jaunumus, vai anketēšanas pakalpojumi. Ņemiet vērā, ka arī šie uzņēmumi var izmantot sīkdatnes vai tamlīdzīgas tehnoloģijas, lai par jums ievāktu datus gan no viņu vietnēm, gan no interneta. To, kā trešās puses ievāc un izmanto jūsu datus, nosaka viņu privātuma politikas, kas ir norādītas viņu tīmekļvietnēs.

Datu izmantošana un glabāšana

Mēs apkopojam un izmantojam iepriekš minētos datus, lai nodrošinātu efektīvu, jēgpilnu un īpaši jums piemērotu mūsu tīmekļvietnes, sniegtās informācijas un pakalpojumu lietošanas pieredzi.

Mēs varam izmantot jūsu datus, lai:

 • varētu sniegt jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju;
 • personalizētu un uzlabotu jūsu pieredzi saistībā ar mūsu tīmekļvietnes lietošanu vai pakalpojumiem, tostarp novērstu lietošanas tehniskās problēmas;
 • informētu jūs par izmaiņām mūsu tīmekļvietnē, tostarp šajā privātuma politikā;
 • izpildītu mūsu saistības un pamatotu tiesības, kas balstītas uz vienošanos starp jums un mums;
 • sazinātos ar jums saistībā ar izvēlēto pakalpojumu, tostarp ar e-pastu, paziņojumiem, telefoniski, īsziņām vai citām ziņām;
 • apstrādātu maksājumu par pakalpojumiem, lai sagatavotu rēķinus, kā arī izpildītu jebkuru līgumu starp jums un mums, nodrošinot jūsu apkalpošanu.

Personas dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr tie nepieciešami pakalpojuma sniegšanai vai informācijas nodrošināšanai. Jūsu personas dati nekad netiks apstrādāti uz ilgāku laiku, nekā nepieciešams.

Drošība

Mēs esam apņēmušies aizsargāt lietotāja informāciju. Personas datiem, ko apstrādājam, piekļūst tikai darbinieki un uzņēmumi, kuriem šī informācija ir jāapstrādā (piemēram, grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs). Ja saņemat pakalpojumu, piemēram, piedalāties mācībās, kurām var piekļūt ar paroli, jums piešķirtā parole aizsargā jūsu lietotāja kontu, tāpēc jums ir jāizmanto unikāla un droša parole, jāierobežo piekļuve savam datoram un pārlūkprogrammai, kā arī jāizrakstās no sava profila pēc pakalpojuma izmantošanas. Tomēr, pat ja veicam datu aizsardzības piesardzības pasākumus, neviens elektroniskās drošības pasākums nav pilnīgi drošs, un mēs nevaram garantēt lietotāja informācijas drošību.

Ja apstrādājam jūsu personas datus ar jūsu piekrišanu, jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu izmantot jūsu personas datus, ar nosacījumu, ka uz tiem neattiecas datu uzglabāšanas pienākums, ko nosaka pastāvošās līgumattiecības vai to pieprasa tiesību normas, kas ir spēkā pirms jūsu piekrišanas atsaukšanas. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāda veida personas informācija par jums tiek apstrādāta. Jūs varat pieprasīt saņemt informāciju par vietni, kas ir atbildīga par jūsu datu glabāšanu. Jums ir arī tiesības pieprasīt labot jebkādus nepareizus personas datus, kas par jums tiek apstrādāti. Noteiktos apstākļos jūs arī esat tiesīgs lūgt dzēst vai ierobežot personas datu izmantošanu.

Sazinies ar mums

Jūs varat uzdot jautājumus vai komentārus saistībā ar privātuma politiku, rakstot e-pastu uz aiga@pieturzimes.lv. Jautājumus par personas datu apstrādi, sūtiet mums uz norādīto e-pastu.